Гінекологічний кабінет поліклініки лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області»

 

Гінекологічний кабінет поліклініки працює з 08.30 до 16.00 кожен день. Прийом ведуть лікарі вищої категорії.

В гінекологічному кабінеті проводиться обстеження пацієнтів, лікування з залученням інноваційних методик та індивідуального підходу до кожної пацієнтки.

Лікарі кабінету надають консультацію та проводять повний огляд, забір матеріалів для бактеріологічного, гістологічного і цитологічного досліджень, DAP – тест (онкоцитологічне дослідження шийки матки), бактеріосконічне дослідження виділень зі статевих шляхів, введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів (спіралей), лікування урогенітальних інфекцій, порушення менструального циклу та лікування інших гінекологічних захворювань.

Загальновідомо, що профілактика захворювання краще ніж його лікування, а рання діагностика є запорукою успішного лікування. Ми потурбуємося про Вас, любі жінки, надавши широкий спектр медичних послуг, але й Ви потурбуйтесь про своє здоров’я, завітавши до нас. Регулярний медичний огляд має стати нормою життя. Тож не вагайтесь, наші досвідчені лікарі-гінекологи та турботливий медичний персонал працюють для Вас.

Проводячи будь-які медичні маніпуляції, ми завжди дотримуємось принципів професіоналізму, медичної доцільності і повної конфіденційності.нева металл посуда купитьseo продвижение сайта краснодародноклассники открытьwordstatпопутные грузоперевозкиnyikas