Розяснювальна робота з питань медичного обслуговування поліцейських в закладах охорони здоровя МВС

З метою належної організації, донесення основних прав поліцейських та членів їхніх сімей з питань пільгової медичної реабілітації, санаторно-курортного лікування та оздоровлення в закладах охорони здоров’я МВС проведена спільна зустріч Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області» та Управління патрульної поліції в Хмельницькій області.

Під час зустрічі обговорено процедуру отримання пільгового реабілітаційного, санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

Особливу увагу було приділено відбору та порядку видачі направлення на медичну реабілітацію та санаторно-курортне лікування.

Т.в.о. начальника лікарні (з поліклінікою) ДУ «ТМО МВС України по Хмельницькій області» – лікар Лариса Гранатюк окреслила перелік основних показань та протипоказань для направлення на медичну реабілітацію та санаторно-курортне лікування.

Підводячи підсумки начальник ДУ «ТМО МВС України по Хмельницькій області» – лікар Андрій Якимчук наголосив присутнім на виконання та дотримання вимог законодавства, нормативно-правових актів МВС України щодо пільгового реабілітаційного та санаторно-курортного лікування.