Терапевтичні  кабінети поліклініки лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області»

 

Терапевтичні кабінети поліклініки лікарні (з поліклінікою) Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області»  розміщенні на 1, 2 та 3 поверхах споруди Поліклініки.

В закладі  працюють  лікарі-терапевти першої та вищої атестаційних категорій.

Терапевтичні кабінети проводять амбулаторно-поліклінічний прийом пацієнтів для надання лікувально-профілактичної допомоги прикріпленому до лікарні (з поліклінікою) контингенту та іншим громадянам України. Проводиться обстеження і лікування пацієнтів  з патологією внутрішніх органів – захворюваннями системи кровообігу, дихання, травлення, хвороб нирок, захворювань сполучної тканини і т.д., шляхом застосування необхідних діагностичних, лікувальних, реабілітаційних та профілактичних. Залежно від стану пацієнта визначають необхідність призначення додаткової діагностики та консультацій вузьких фахівців. Забезпечується проведення щорічних профілактичних оглядів для раннього виявлення захворювань, організація профілактичних щеплень, відбору для санаторно-курортного оздоровлення прикріплених контингентів та пільгового контингенту, пенсіонерів, ветеранів МВС, учасників бойових дій, ветеранів війни, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інвалідів.

Також проводяться профілактичний медичний огляд,  медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, медичний огляд осіб для одержання та носіння зброї.

Діяльність базується на принципі здійснення контролю лікарем-терапевтом лікарських дільниць за станом здоров’я кожного громадянина з метою застосування заходів попередження захворювань чи їх лікування.

Адміністрацією та лікарями відділень впровадженні в практику сучасні методи і засоби профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих, передовий досвід роботи профільних медичних закладів.

Терапевтичні кабінети працюють з 8.00 до 19.00 (в будні дні),   черговий лікар-терапевт цілодобово.

отзывы ринготрейдhttp://mailpochta.com/vzlom_odnoklassniki.htmlrtb.comнастройка гугл эдвордсrecom украинаrussia trip